Pałac Ławica

FOLWARK SZYFRÓW

FOLWARK SZYFRÓW

Pałac Ławica to bardzo tajemnicze miejsce. Kryje tak wiele sekretów, że nawet Rudolph Schöller, właściciel pałacu w XVIII wieku, nie znał ich wszystkich. Zanurz się w szalonej zabawie, odbądź z nami niezwykłą podróż, podczas której nie tylko poznasz arcyciekawą historię Dolnego Śląska, ale również zgłębisz okres wojen napoleońskich i cofniesz się aż do I wieku n.e., dowiadując się wszystkiego o bursztynowym szlaku.

Tajemnica Folwarku Szyfrów
Zagubieni w czasie – to interaktywna gra terenowo-przygodowa, która odbywa się na rozległym terenie zespołu folwarczno-pałacowego majątku rodziny Schöllerów. Zabawa polega na rozwiązywaniu szeregu manualnych, logicznych oraz intelektualnych zadań. Celem jest dotarcie do mety, przechodząc kolejne etapy i „przedzierając się” przez meandry epok historycznych. Ta unikalna formuła łączy w sobie cechy wszystkich rodzajów gier – terenową, interaktywną, logiczną, zagadek w stylu escape room, a wszystko to okraszone zostało solidną porcją efektów specjalnych.

Przygoda pełna zaskoczeń
Zabawa jest pełna niespodzianek, śmiechu i fascynujących tajemnic. Przed uczestnikami stają wymyślne zadania. Połącz, niczym członkowie Drużyny Pierścienia, zagubione fragmenty mapy, żeby odnaleźć drogę do ukrytego wejścia, sprawdź się w roli sapera, wysadzając w powietrze skałę, która blokuje skrytkę… Jest jeden warunek! Uczestnicy od początku do końca muszą działać zespołowo – inaczej podróż w czasie się nie powiedzie. Wspaniała zabawa angażuje całą grupę, wprowadzając współtowarzyszy gry w doskonały nastrój oraz sprawdzając umiejętności ich kooperacji.

Każdy z przygotowanych scenariuszy zabierze Was w magiczny świat multimedialnej gry terenowej, pełnej wciągających historii, z pasjonującymi zadaniami do wykonania dla uczestników. Różny poziom trudności, dla małych i dużych grup.

Nasze scenariusze

Na naszych gości czekają trzy różne scenariusze. Każdy z nich zabierze was w magiczny świat multimedialnej gry terenowej, pełnej wciągających historii, z pasjonującymi zadaniami do wykonania dla uczestników. Różny poziom trudności, dla małych i dużych grup.

Dla każdego

Gra nie wymaga znajomości historii – ale doskonale uczy jej poprzez zabawę. To wspaniała rozrywka dla uczestników w każdym wieku. Z jej niesamowitych walorów z radością skorzystają dzieci, młodzież i dorośli. A każdy – bez wyjątku – wsiąknie w budujący napięcie scenariusz, oddając się bez reszty wyznaczonym zadaniom. Zapraszamy:

  • Grupy szkolne, które obok nauki działania w zespole, spędzą zdrowo czas w plenerze.
  • Imprezy integracyjne, podczas których grupy firmowe integrują się, doskonale się przy tym bawiąc.
  • Wieczory panieńskie/kawalerskie, które zagwarantują młodej parze i ich przyjaciołom niezapomniane wspomnienia.

Informacje organizacyjne

  • Czas gry – ok. 60-90 minut, w zależności od szybkości pokonywania kolejnych etapów.
  • Zabawa odbywa się pod nadzorem opiekuna grupy.
  • Koszt gry to 50 zł bilety ulgowe lub 80 zł bilety normalne ( cena za osobę)

Niezapomniane imprezy

w Pałacu Ławica

Zarezerwuj nocleg w Pałac Ławica